SUPERLIGA 2022/2023

Poredak:

Momčad
Odigrano
Dobiveno
Izgubljeno
Bodovi
MOK MURSA - OSIJEK 
9
9
0
26
HAOK MLADOST 
8
7
1
22
OK RIBOLA KAŠTELA 
8
7
1
20
OKM CENTROMETAL 
9
7
2
20
OK KITRO VARAŽDIN 
9
6
3
19
OK MEDICINAR TRNJE 
9
5
4
14
OK SPLIT 
9
4
5
12
OK ROVINJ 
9
4
5
12
OK SISAK 
9
2
7
7
MOK RIJEKA 
9
2
7
6
OK ZADAR 
9
0
9
1
MOK MARSONIA 
9
0
9
0

RASPORED UTAKMICA - LIGA ZA PRVAKA

1. kolo (1./2. listopada 2022.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR
3:0 (26:16, 25:17 i 25:21)

2. kolo (8./9. listopada 2022.)
OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA
3:0 (25:18, 25:21, 25:13)

3. kolo (14. listopada 2022.)
OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA OSIJEK
0:3 (23:25,15:25,14:25)

4. kolo (24. listopada 2022.)
OK KITRO VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA
2:3 (16:25,28:26,25:16,26:28,12:15)

5. kolo (29./30. listopada 2022.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK
3:0 (25:16,25:21,25:16)

6. kolo (5./6. studenog 2022.)
HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA

7. kolo (12./13. studenog 2022.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT
3:1 (21:25,25:15,25:11,25:19)

8. kolo (26. studenog 2022.)
OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (18:25,17:25,21:25)

9. kolo (3. prosinca 2022.)
OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA
3:0 (25:15, 25:13, 25:18)

10. kolo (10./11. prosinca 2022.)
MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA

11. kolo (17./18. prosinca 2022.)
SLOBODNO KOLO

12. kolo (21./22. siječnja 2022.)
OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA

13. kolo (28./29. siječnja 2023.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ

14. kolo (4./5. veljače 2023.)
MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA

15. kolo (11./12. veljače 2023.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN

16. kolo (18./19. veljače 2023.)
OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA

17. kolo (25./26. veljače 2023.)
OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST

18. kolo (4./5. ožujka 2023.)
OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA

19. kolo (11./12. ožujka 2023.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL

20. kolo (18./19. ožujka 2023.)
MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA

21. kolo (25./26. ožujka 2023.)
OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA

22. kolo (1./2. travnja 2023.)
SLOBODNO KOLO

 

MEVZA LEAGUE 2022/2022

RASPORED UTAKMICA

1. turnir (Kamnik)

01.11.2022.
Ribola Kaštela - Spartak Myjava (SVK)
1:3 (23:25, 18:25, 25:21, 17:25)

02.11.2022.
Ribola Kaštela - AICH Dob (AUT)
0:3 (24:26, 15:25, 20:25)

03.11.2022.
Calcit Kamnik (SLO) - Ribola Kaštela
3:0 (25:19, 25:19, 25:19)

2. turnir (Zagreb)

22.11.2022.
Mladost Zagreb - Ribola Kaštela
3:0 (25:17, 25:22, 25:18)

23.11.2022.
Mursa Osijek - Ribola Kaštela
3:0 (25:19, 25:18, 25:22)

3. turnir (Amstetten)

28.12.2022.
Ribola Kaštela - ACH Volley (SLO)

29.12.2022.
Ribola Kaštela - VCA Amstetten (AUT)

4. turnir (Kaštela)

17.01.2023.
Ribola Kaštela - Union Waldviertel (AUT)

19.01.2023.
Ribola Kaštela - OK Maribor (SLO)

5. turnir (Komarno)

01.02.2023.
Rieker Komarno (SVK) - Ribola Kaštela

POLUFINALE:

21-23.02.2023. - 1. utakmica

28.02.-02.03.2022. - 2. utakmica

SUPERFINALE:

18. ili 19.03.2023.

 

SUPERLIGA 2021/2022

Poredak:

Momčad
Odigrano
Dobiveno
Izgubljeno
Bodovi
HAOK MLADOST 
22
21
1
64
MOK MURSA - OSIJEK 
21
20
1
59
OK RIBOLA KAŠTELA 
22
17
5
50
OK KITRO VARAŽDIN 
22
15
7
45
OKM CENTROMETAL 
22
13
9
37
OK SPLIT 
22
12
10
35
MOK RIJEKA 
22
10
12
32
OK SISAK 
21
10
11
26
MOK MARSONIA 
22
5
17
17
OK ROVINJ 
22
5
17
16
OK ZADAR 
22
3
19
10
OK GORICA 
22
0
22
1

RASPORED UTAKMICA - LIGA ZA PRVAKA

1. Kolo (3. listopada 2021.)
MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (16:25,14:25,11:25)

2. Kolo (9. listopada 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN
3:0
(26:24,25:23,25:20)

3. Kolo (16. listopada 2021.)
HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA
3:0
(25:19,25:21,25:11)

4. Kolo (23. listopada 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK
3:0
(25:19,25:16,25:19)

5. Kolo (30. listopada 2021.)
MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA
1:3
(34:32,18:25,23:25,18:25)

6. Kolo (6. studenog 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT
3:1
(24:26,25:12,25:11,25:18)

7. kolo (13. studenog 2021.)
OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3
(14:25,11:25,16:25)

8. kolo (27. studenog 2021.)
MOK MURSA OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (14:25,11:25,16:25)

9. kolo (3. prosinca 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL
2:3 (26:28,25:17,25:23,28:30,11:15)

10. kolo (11./12. prosinca 2021.)
OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3
(11:25,18:25,21:25)

11. kolo (4. prosinca 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ
3:0 (25:22,25:15,25:17)

12. kolo (23. siječnja 2022.)
OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA
3:0 (25:12, 25:18, 25:15)

13. kolo (29. siječnja 2022.)
OK KITRO VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA
2:3 (25:20,18:25,23:25,25:23,12:15)

14. kolo (5. ili 6. veljače 2022.)
OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST
0:3 (25:27,25:27,17:25)

15. kolo (13. veljače)
OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (19:25,12:25,16:25)

16. kolo (19. veljače)
OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA
3:2 (25:18, 23:25, 21:25, 25:14, 15:10)

17. kolo (27. veljače)
OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (20:25,23:25,14:25)

18. kolo (5. ožujka)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK GORICA
3:0 (25:20,25:15,25:15)

19. kolo (12. ožujka)
OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA OSIJEK
1:3 (21:25,25:22,14:25,16:25)

20. kolo (19. ožujka)
OK CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (24:26,19:25,14:25)

21. kolo (26./27. ožujka)
OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR
3:0 (25:12,25:12,25:13)

22. kolo (29. ožujka)
OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (10:25,19:25,16:25)

 

Drugi krug - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske

POLUFINALE

1. utakmica (13. travnja 2022.)
MURSA OSIJEK - RIBOLA KAŠTELA
3:0 (25:22, 25:22, 25:22)

2. utakmica (16. travnja 2022.)
RIBOLA KAŠTELA - MURSA OSIJEK
...


 

SUPERLIGA 2020/2021

Poredak:

Momčad
Odigrano
Dobiveno
Izgubljeno
Bodovi
HAOK MLADOST 
20
19
1
57
MOK MURSA - OSIJEK 
20
19
1
55
OK SPLIT 
20
14
6
42
OK RIBOLA KAŠTELA 
20
13
7
40
OKM CENTROMETAL 
20
12
8
35
OK KITRO VARAŽDIN 
20
10
10
29
MOK RIJEKA 
20
6
14
18
MOK MARSONIA 
20
6
14
18
OK ROVINJ 
20
4
16
14
OK ZADAR 
20
5
15
12
OK SISAK 
20
2
18
9

RASPORED UTAKMICA - DOIGRAVANJE ZA PRVAKA

1. Utakmica (10. travnja 2021.)
HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA
3:1 (25:21,20:25,25:11,25:18)

2. Utakmica (14. travnja 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST
3:2 (25:20,25:23,17:25,24:26,15:8)

3. Utakmica (17. travnja 2021.)
HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA
3:0 (25:18, 25:19; 25:15)

 

RASPORED UTAKMICA - LIGA ZA PRVAKA

1. Kolo (19. rujna 2020.)
OK RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL
3:2 (25:19,19:25,28:30,25:17,15:13)

2. Kolo (26. rujna 2020.,27. rujna 2020.)
/ -  OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA

3. Kolo (3. listopada 2020.)
OK RIBOLA KAŠTELA - OK KITRO VARAŽDIN
2:3 (25:23,23:25,25:19,23:25,20:22)

4. Kolo (10.listopada 2020.)
MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:2 (20:25; 25:21; 18:25; 25:16; 15:10)

5. Kolo (17. listopada 2020.)
OK RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ
3:1 (16:25,30:28,25:19,25:17)

6. Kolo (24. listopada 2020.)
OK ZADAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
0:3 (9:25,23:25,14:25)

7. Kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
OK RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK
3:0(25:16,25:19,25:13)

8. Kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
0:3 (23:25, 28:30, 17:25)

9. Kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
OK RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST
0:3 (23:25,21:25,17:25)

10. Kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
OK RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA OSIJEK
1:3 (25:21,19:25,24:26,16:25)

11. Kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
MOK MARSONIA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:0 (25:16, 25:19, 25:13)

12. Kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
1:3 (27:25,22:25,23:25,22:25)

13. Kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
SLOBODNI

14. Kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
0:3 (25:18, 25:22, 25:17)

15. Kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA
3:0 (25:13,25:18,25:13)

16. Kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
1:3 (25:19,18:25,11:25,13:25)

17. Kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA - OK ZADAR
3:0 (25:21,25:16,25:6)

18. Kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
0:3 (11:25, 15:25, 11:25)

19. Kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT
0:3 (22:25,24:26,22:25)

20. Kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:0 (25:17, 25:17, 25:19)

21. Kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
MOK MURSA OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:2 (25:22,29:31,25:20,18:25,15:10)

22. Kolo (3. travnja 2020., 4. travnja 2021.)
OK RIBOLA KAŠTELA - MOK MARSONIA
2:3 (24:26,26:24,25:23,24:26,10:15)

 

KUP 2020/2021

1. Kolo (21. studenog 2020.)
OK MLAKA RIJEKA- OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (11:25,16:25,12:25)

1. Kolo (5. prosinca 2020.)
OK SISAK - OK RIBOLA KAŠTELA
0:3 (22:25; 17:25; 16:25)

 

SUPERLIGA 2018/2019

POREDAK - LIGA ZA PRVAKA

Momčad
Odigrano
Dobiveno
Izgubljeno
Bodovi
HAOK MLADOST 
12
12
0
35
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 
11
6
6
18
MOK RIJEKA 
11
5
7
16
MOK MURSA - OSIJEK 
11
1
11
3

 

RASPORED UTAKMICA - LIGA ZA PRVAKA

1. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA
3:0 (25:10,25:21,25:20)

2. Kolo
HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:0 (30:28,25:16,25:17)

3. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA OSIJEK
3:0 (25:16,30:28,25:22)

4. Kolo
MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)

5. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST
0:3 (21:25,15:25,17:25)

6. Kolo
MOK MURSA OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
0:3 (13:25,14:25,22:25)

7. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA OSIJEK
3:1 (25:16,24:26,25:18,25:20)

8. Kolo
HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:0 (25:21,25:18,25:16)

9. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA
3:2 (25:17,19:25,23:25,25:17,18:16)

10. Kolo
MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:1 (25:20,23:25,25:22,25:23)

11. Kolo
MOK MURSA OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
1:3 (14:25,17:25,25:22,18:25)

12. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST
2:3 (19:25,25:18,23:25,25:18,9:15)

 

POREDAK

Momčad
Odigrano
Dobiveno
Izgubljeno
Bodovi
HAOK MLADOST
10
10
0
30
MOK RIJEKA
11
10
1
28
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
12
9
3
26
MOK MURSA - OSIJEK
11
6
5
18
OKM CENTROMETAL
12
4
8
13
OK SPLIT
10
3
7
11
OK SISAK
11
1
10
3
OK ROVINJ
11
1
10
3

 

RASPORED UTAKMICA

1. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST
0:3 (21:25,15:25,17:25)

2. Kolo
OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
1:3 (25:23, 17:25, 23:25, 16:25)

3. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT
3:2 (21:25, 25:16, 19:25, 25:16, 16:14)

4. Kolo
MOK MURSA OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
0:3 (13:25,14:25,22:25)

5. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL
3:0 (25:19,25:20,25:15)

6. Kolo
MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)

7. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ
3:1 (22:25,25:9,25:16,25:12)

8. Kolo
HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:0 (30:28,25:16,25:17)

9. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK
3:0 (25:16,25:17,25:19)

10. Kolo
OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
3:0 (25:16, 30:28, 25:22)

11. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA OSIJEK
3:0 (25:16,25:17,25:19)

12. Kolo
OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
0:3 (15:25,16:25,24:26)

13. Kolo
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA
3:0 (25:10,25:21,25:20)

14. Kolo
OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
0:3 (11:25,15:25,19:25)

 

2017/2018

RASPORED UTAKMICA

Raspored za cijelu sezonu

 

2016/2017

RASPORED UTAKMICA

Raspored za cijelu sezonu

 

PRVENSTVO HRVATSKE

1. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniori

Druga Hrvatska Odbojkaška Liga

RASPORED UTAKMICA